שלבי קניית רכב

טרייד אין לרכב-  דברים שחייבים לדעת  במכירת רכב 

 
טרייד אין היא הדרך הנוחה והמהירה ביותר להשתדרג לרכב חדש, או חדש-יחסית. אחד הקשיים בהם נתקלים אנשים המחפשים להחליף את רכבם הוא פער הזמן בין מכירת הרכב המשומש לקניית הרכב החדש. מבלי שנמכור את הרכב הישן, לא תמיד נוכל להעמיד את הסכום הדרוש לקניית החדש. מצד שני, לו נמכור את הרכב הישן נישאר מחוסרי תחבורה עד שנקבל את המכונית הבאה. עסקת הטרייד אין הורגת את שתי הציפורים במכה אחת – מוכרים וקונים באותו המעמד.
 

איך מתבצעת עסקת טרייד אין? ומה חשוב לדעת?

 
גופים המבצעים עסקאות טרייד אין הם בדרך כלל חברות ליסינג או יבואני רכב. גופים אלה תמיד מעוניינים לקנות ולמכור, גם אם הרכב שלך אינו נחשב לסחיר, גם אם הוא במצב מכאני/קוסמטי בינוני וגם אם הוא שייך ליצרן של יבואן אחר. במקומו תציע לך חברת הטרייד אין מגוון שלם של מכוניות, ביניהן חדשות וביניהן משומשות. את ההפרש בין הרכב הישן לחדש ניתן לשלם בתשלומים או באמצעות מימון במרבית המקרים.
 
ניתן לבצע עסקאות טרייד אין גם במגרשי רכב או אצל סוחרים מקומיים, אך שיטה זו פחות מומלצת מסיבות שונות. רצוי להחליף רכב רק בחברות הגדולות שמציעות אחריות מכאנית (גם על מכונית משומשת).
 

כיצד תחשב חברת הטרייד אין את שוויו של רכבי? 

 
מחירון "לוי יצחק" מהווה את נקודת המוצא של מרבית עסקאות הטרייד אין. חלק מהחברות נצמדות אליו לכל אורך העסקה וחלקן לא. כאשר לקוח מגיע אל חברת הטרייד אין עם רכב חבוט ובלוי, יתכן שיקבל עבורו סכום מכובד אך בתמורה יצטרך לשלם מחיר גבוה על הרכב החדש.
 

מה עדיף – למכור את הרכב לאדם פרטי או בטרייד אין?

 
שיטת הטרייד אין מתאימה למי שלא יכול או מעוניין להשקיע מאמץ וזמן במכירה ובקנייה של רכב. בתמורה לנוחות שבעסקת טרייד אין ישלם הלקוח פרמיה מסוימת, בהתאם למצב של הרכב המוחלף. אדם המחזיק במכונית שמורה, מטופלת וסחירה, יקבל לרוב בתמורה לרכבו סכום גבוה במגזר הפרטי מאשר מה שיקבל בעסקת טרייד אין.

הדרכה צמודה

בקניית רכב חדש חשוב מאוד לקבל הדרכה צמודה מדוע? בקניית רכב חדש יש שלל הטבות שלא תקבלו בעת קניית הרכב כגון הטבות אבזור אגרת רישוי ועוד... שקונים רכב חייבם לדעת שמתי שהוא נצטרך גם למכור אותו שווי ערך ביום קניה ויום מכירה. והדבר הכי חשוב במידה וקונים רכב חדש המלווה בהלוואה בנקאית מהם התנאים, מהו החזר חודשי וכמה? אצלי באמיר לביא סולל לך את הדרך לרכב חדש תקבלו הדרכה צמודה ליווי אישי מהרגע שהחלטת לרכוש רכב ועד קבלת הרכב הסבר מלא וגילוי נאות מהרגע הראשון. טרייד אין לרכב שלכם מספר הצעות שתקבלו עד לקבלת הצעת הרכב הגבוהה ביותר עבורכם. שקט נפשי וקניה בטוחה לסיכום: רכב קונים רק במקום שנותן תמורה מלאה עבור הכסף שלכם ושרות אדיב ומקצועי.

משא ומתן

ניהול משא ומתן הוא אחד הכלים המהותיים בכל עסקה של מכירה או קנייה. המוכר תמיד יהיה מעוניין בקבלת הסכום הגבוה ביותר עבור הרכב ולעומתו הקונה ינסה לחסוך ככל האפשר ולשלם כמה שפחות. הערכה של רכב היא לא מדע מדויק ולכן מומחיות בניהול המשא ומתן תיתן יתרון משמעותי שישיג את המטרה. ללא ניהול משא ומתן מתאים נתקשה למצוא רוכשים פוטנציאליים וגם כשנמצא לא תושג המטרה הסופית של מכירה בערך הגבוה ביותר שנוכל להשיג. מתווכי רכב מקצועיים הינם בעלי ניסיון רב בניהול משא ומתן בתחום ובנוסף בעלי ידע שיעזור להם בהפגנת בקיאות ויכולת להשיג את המטרות הללו.

מימון

הלוואות בנקאיות למה עדיף לקבל הלוואה מהבנק, ולא מגופים חוץ בנקאים? בנק שמלווה את הכסף לרכב חדש משעבד את הרכב כנגד הלוואה. הלוואה היא בתנאים הכי טובים שיש וברביות הכי נמוכות ללקוח בעת קניית רכב יש הרבה מסמכים ועמלות כגון פתיחת תיק הלוואה מעל 100 אלף ש"ח כרוכה בתשלום עמלה לבנק. ייעוץ אישי והדרכה צמודה היא היא הדרך הנכונה והבטוחה לקבל הלוואה מהבנק שלכם או מבנק אחר שתקבלו הלוואה חוץ בנקאית כמובן שגם שחברות האשראי וחברות כגון חברות ביטוח מציעות הלוואות בתנאים מעולים. אצלי תקבלו שרות אמין ומקצועי שילווה אותכם ויחסוך לכם אלפי שקלים... גילוי נאות: שקיפות מלאה והתנהלות שחוסכת לכם המון כסף לרכב החדש שלכם.